Питання - відповідь

Скільки коштують ваші послуги, вакансія та віза?

Вакансія – безкоштовно і на пряму від роботодавця (прямий робочий контракт); 5000 CZK – візовий збір при подачі на Робочу Карту: оплата у Львові у візовому центрі; 650 грн – послуги візового центру у Львов при подачі на Робочу Карту: оплата у Львові у візовому центрі; 675 грн (на вибір) – страховий поліс: оплата у Львові в ТопПіпл під час отримання документів на подачу на робочу Карту; 370 грн – послуги візового центру при подачі на 3 місячну робочу візу: оплата через Ідея Банк, Кредо Банк, додаток Приват24 або термінал Приват Банк; 35 Євро – візовий збір при подачі на 3 міс. робочу візу: оплата у візовому центрі. Додаткові витрати: транспорт до/ зі Львова, транспорт до Чехії (орієнтовно 1500 грн автобусом зі Львова), ПЛР тест на COVID, рекомендованих 300-400 Євро на особисті витрати до отримання першої зарплати в Чехії (авансів немає); 1500 грн – інформаційно-сервісні послуги

Чому мені потрібно подаватись на 3 місячну робочу візу якщо я хочу працювати в Чехії по Робочій Карті?

Для того щоб Ви змогли швидше розпочати роботу в Чехії, так як термін розгляду документів на Робочу Карту є довшим ніж на 3 місячну візу.

Чи повертає роботодавець візові збори?

Ні, не повертає. І ми не включаємо такі повернення в приховані платежі. Ми надаємо чітку і правдиву інформацію стосовно витрат по процедурі.

Скільки часу займає підготовка документів?

Орієнтовний час від моменту оплати інформаційно-консультаційних послуг (1500 грн) до виїзду в Чехію – це орієнтовно 1,5 місяці.

Чи можу я подавати документи на Робочу Карту в найближчому до мене візовому центрі і не їхати до Львова?

Ні. Подача на Робочу Карту здійснюється виключно у Львові, не залежно від місця Вашого проживання і прописки (на відміну від подачі на 3 місячну візу)

Коли мені потрібно звільнятись з теперішньої роботи в Україні перед виїздом в Чехію?

Щоб розрахувати час, будь ласка, тримайте зв’язок зі своїм консультантом, так як це залежить від конкретної вакансії і роботодавця.

Чи потрібно мені повертатись в Україну щоб отримати свою Робочу Карту?

Ні, не потрібно.

Які речі мені потрібно брати з собою в Чехію?

В дорогу: дрібні гроші в кронах та угорських форентах (буквально по 2 євро) на випадок, якщо туалети на зупинках по дорозі в Чехію автобусом будуть платні; спеціальну подушку для сну в автобусі З собою в Чехію: мінімально 7500 чеських крон на особисті витрати до отримання першої зарплати (авансів немає); свою постільну білизну; мінімальний посуд для приготування їжі; рушник; засоби особистої гігієни; зручний сезонний одяг; респіратори FFP2 з клапаном

Чи потрібно мені відбути карантин по приїзду в Чехію, якщо я вакцинований?

Всі правила перетину кордону, які стосуються теми COVID регулярно змінюються. Всі виїзди в Чехію здійснюються організованими автобусними групами зі Львова. Всю актуальну інформацію координатори виїздів надають заздалегідь кожній конкретній групі.

Коли я зможу взяти першу відпустку після початку роботи в Чехії?

Через 3 місяці, але це залежить від конкретного роботодавця.

Чи є у вас вакансії для пар?

Ми регулярно оновлюємо вакансії і зазвичай в нас є відкриті вакансії для пар. Всі актуальні вакансії можна переглянути на нашому сайті. Якщо зараз немає відкритої вакансії для пар, то, будь ласка, слідкуйте за оновленнями.

Зараз я працюю в Чехії по 3-х місячній робочій візі (Шенгену). Коли я можу подати заявку на роботу в Чехії через вас?

В такому випадку можна подавати заявку на вакансію, яка передбачає відкриття тільки Робочої Карти. Тоді Ви можете подавати заявку відразу після приїзду в Україну, або ще з Чехії. Важливо щоб Ви швидко отримали довідку про несудимість, пройшли медогляд та приїхали у Львів на визначену дату подачі документів на Робочу Карту. Просимо тримати тісний зв’язок із своїм консультантом, щоб слідкувати за прогнозованою датою подачі на робочу Карту у Львові. Ця подача є особистою, та не переноситься.