Хто ми?

Top People - найбільший постачальник довготривалої ЛЕГАЛЬНОЇ роботи для громадян України по Робочій Карті на 1-2 роки, DO візою та паспортом громадянина ЄС. Ви підписуєте контракт безпосередньо з чеським роботодавцем та отримуєте таку саму заробітну плату, соціальне забезпечення, хороші умови проживання та всі переваги на рівні з чехами.

Завдяки нашому більш ніж десятирічному досвіду на ринку працевлаштування та унікальним підходом до клієнта, ми можемо запропонувати вам великий вибір вакансій у найпрестижніших міжнародних корпораціях. Наші консультанти, координатори та перекладачі в Чехії та Україні допоможуть вам на кожному етапі вашого працевлаштування на довгий термін.

Ми пропонуємо вам лише легальне працевлаштування по робочій чеській шенгенській візі, Робочій Карті, DO візою та паспортом громадянина ЄС. Ми надаємо вам контракт безпосередньо з чеським працедавцем.

Ми не працюємо як агенція, не забираємо частину вашої зарплати. Таким чином, ви маєте можливість працювати та отримувати зарплату на рівні чеських громадян, а також відповідні бонуси, оплачувані відпустки та додаткові пільги від чеських працедавців.

Чому люди обирають нас?

01

Лідер на ринку

Наша компанія – лідер у виготовленні Робочих Карт в Чехію. Завдяки нашим зусиллям більше ніж 7000 українців отримали Робочу Карту та ще близько 1000 в процесі її отримання. Ми надаємо повний пакет документів для подачі Робочу Карту та консультуємо щодо успішної подачі документів та вдалого інтерв’ю в Консульстві Чехії у Львові.

02

Команда

Завдяки професійним командам консультантів, координаторів та перекладачів в Україні та Чехії, ми маємо можливість надавати вам послуги на кожному етапі вашого працевлаштування – від заповнення попередньої анкети в Україні до початку роботи за контрактом в Чехії.

03

Вибір вакансій

У нас ви можете знайти великий вибір вакансій для чоловіків, жінок та сімейних пар на найпрестижніших та найбільших виробництвах Чехії. Наші консультанти допоможуть вам підібрати вакансію відповідно до ваших вмінь та побажань.

Залиште заявку і ми підберемо для вас вакансію із зарплатнею від €1000

  Ми віримо в майбутнє без кордонів, де кожна людина може знайти своє щасливе місце на Землі, обмежена лише власними навичками та здібностями. Саме тому, ми спрямовуємо наші зусилля на забезпечення високого рівня обслуговування з мінімальним рівнем витрат, щоб кожен бажаючий мав змогу змінити своє життя, знайшовши працю за кордоном. Наш 10-річний досвід у сфері працевлаштування, співпраця з мережею промислових компаній та адміністративними державними установами Чеської Республіки (Біржа праці та Міністерство Внутрішньої Політики Чехії), допомагає нам забезпечити якнайкраще та найшвидше працевлаштувати українців на роботу в Чеській Республіці.

  Міхаела Махарік

  Керуючий партнер

  Громадянка Чехії, рідна чеська, вільно володіє англійською, а також на комунікативному рівні спілкується німецькою, французькою та російською мовами. Одна з найкращих фахівців у сфері рекрутингу в Чехії. У 2008 році створила власну компанію Top People, котра успішно працевлаштовує директорів компаній та менеджерів різних ланок ось уже десять років. Окрім того, активно очолювала та успішно завершила понад 700 проектів у галузі працевлаштування в Чехії, Словаччині та Польщі протягом усієї своєї кар'єри. Міхаела – це перша особа, до якої звертаються керівники та власники більш ніж 200 індустріальних компаній Чехії, коли їм потрібні працівники.

  Маркус Цюпек

  Керуючий партнер

  Громадянин Німеччини, рідна німецька, вільно володіє англійською та польською мовами, а також чеською та російською мовами на комунікативному рівні. У Маркуса 20 років досвіду роботи у міжнародних компаніях в Чехії, Німеччині, Японії, Польщі та Україні. Працюючи на посадах керуючого директора, керівника заводу, менеджера з питань закупівель та менеджера Кайзен, Маркус отримав суттєві знання та неоціненний досвід про те, які люди потрібні компаніям та як їх інтегрувати. Чудовий комунікатор з досвідом ведення успішних переговорів, він вміє знайти спільну мову та підхід до кожного співрозмовника.

  Nikolai Borutský

  Project Manager

  Tetiana Kalichak

  Консультант

  Христина Цимбрила

  Консультант

  Вікторія Максимів

  Консультант

  Христина Михаць

  Консультант

  Дзвенислава Полищук

  Консультант

  Наталія Пашко

  Консультант

  Олег Слободян

  Консультант

  Сергій Бунін

  Консультант

  Office in Ukraine

  Czech Headquarter Office

  Email

  lviv@top-people.cz

  Будь ласка, завжди вказуйте у Ваших листах зворотній номер телефону, щоб ми могли з Вами зв’язатись! Ми не надаємо загальну інформацію електронною поштою!

  Adress

  Hlinky 155/86 603 00 Brno Czech Republic

  Відвідування офісу лише за попередньою домовленістю, ми не завжди на місці.

   

  Phone

  Контактний телефон для компаній, бізнес-партнерів, не для шукачів роботи:

  + (420) 603 165 420

  З питань працевлаштування у Чехії телефонуйте:

  + (38) 095 2608 052

   

  Залиште заявку і ми підберемо для вас вакансію із зарплатнею від €1000

   Our clients are the biggest production companies in Czech Republic in automotive industry, metallurgy, furniture production, packaging and connecting systems.

   Our Ethical Codex

   Our goal is to build long and lasting partnerships based on trust and honesty of partners and candidates.

   Read more