Дмитро, 34 , Полтавська область

Builder

Усім привіт! Хочу поділитися свою короткою історією про те, як я потрапив  в Чехію. Ще в 2004 році один мій знайомий розповів мені, що він вже рік живе і навчається в Чехії. Він з таким захопленням розповідав про цю країну, що  прийшовши додому, я  почав збирати інформацію про Чехіїю в інтернеті. Я дуже зацікавився Чехією але оскільки не  авантюрист за характером, і в сім’ї  з’явилися діти,  довго не наважувався на  серйозний крок переїзду на роботу. В 2017 я все таки наважився! Але зіштовхнувся з проблемою великої кількості посередників, які просто займалися здирництвом і не гарантували офіційного працевлаштування! В решті  решт, мені пощастило, я знайшов представництво «Top People» в Україні, де мені запропонували абсолютно безкоштовну вакансію на заводі, який виготовляє пластмасові вироби з офіційним оформленням, з лікарняними та оплачуваною відпусткою. Також для мене  була важлива перспектива забрати свою сім’ю до Чехії, якщо все складеться з роботою.  Десь приблизно через місяць, я виїхав на роботу в Чехію. Умови роботи на заводі мене приємно здивували, мене все влаштовувало. У мене все вийшло так, як ми і обговорювали і домовлялись, тому я вирішив залишити позивний відгук про цю компанію і всім її рекомендувати.

Хто ще сумнівається, з Top People легко міняти власне життя на краще!

Детальніе

Приховати

Едуард, 22 , Полтава

Дуже дякую компанії «Топ Піпл Україна» за співпрацю при подачі моїх документів на Робочу Карту! Ви справжні професіонали! Швидке обслуговування, а найголовніше з мінімальними витратами! Усім рекомендую!  Успіхів Вам!

Детальніе

Приховати

Ірина, 29 , Київська область

Компанія супер! На питання відповідають, документи оформляють. Від вас лише бажання працювати. Сама їхала не перший раз, через посередників але про цю компанію, лише найкращі враження. Звертайтесь, не пожалкуєте!

Детальніе

Приховати

Сергій

Завдяки Топ Піпл я у Чехію приїхав працювати без посередників. Ніяких проблем не було з оформленням документів та супроводом процесу. На автобус навіть посадили))) інструктаж, усі запобіжники – супер)))

Детальніе

Приховати

Олексій

Признаюсь честно) могу порекомендовать Top people своим друзьям и знакомым. Как хорошего рекрутера для прямого трудоустройства в Чехии на долгосрочную перспективу. Я приехал благодаря им в конце лета. Мне весь этап очень понравился. От подачи, до сопровождения в дороге и трудоустройства. Спасибо куратору Татьяне, Христине, Олегу, Николаю и тем двум чешкам которые встретили нас на вокзале на своих машинах и разместили. Спасибо. Лайк)однозначно!

Детальніе

Приховати

Валентин

Воспользовался услугами ТОП ПИПЛ и очень остался доволен,огромное спасибо и поклон консультанту Татьяне,которая помогала во всех вопросах,очень ответственный и приятный человек)радует отношение,всё рассказали,показали,собрали документы, отправили, накормили,встретили,поселили и тд,очень рекомендую)незнаю кому и что,но я на своем примере недостатков не увидел,поэтому я рекомендую ТОП ПИПЛ)ещё раз спасибо Вам за все)вы делаете людей счастливее)

Детальніе

Приховати

Валентина

Хорошая команда, профессионалы своего дела, внимательное и заботливое отношение к людям, хорошее соотношение цены и качества. Рекомендую всем!!! Ребята не пожалеете!!!

Детальніе

Приховати

Олена

Надійна компанія для працевлаштування в Чехії, чудовий сервіс та якісні консультації. Завжди усміхнений та привітний персонал 👌🏻
Дуже рекомендую 

Детальніе

Приховати

Тетяна

Їхала з чоловіком як сімейна пара . Досі працюємо по робочій карті. Плата за документи є, але в порівнянні з іншими агентствами і агентурою досить смішна ( бо всі до кого зверталися до того як знайшли їх, тобто інші агенції просили мінімум 500 евро за виготовлення карти робочої в Чехії) . Все вчасно інформували та відповідали на всі питання. Єдиний мінус то напевно те, що потрібно ще 3х місячну візу робити, було б краще без неї, одразу карту. Можливо візьмуть до уваги. Якщо хочете без ризиків то можете звертатися, вони робочу карту точно зроблять. Ну а там в Чехії з легальними документами легше і працювати, і дітей можна до себе забрати, і якщо не пішла робота то через 6 міс офіційно її поміняти

Детальніе

Приховати