Блог

Відновлення видачі віз для отримання Чеської робочої карти

06.07.2020
Від вівторка, 07.07.2020 р., консульство буде знову вклеювати довгострокові візи та дозволи на проживання, за винятком довгострокових віз з метою іншої освітньої діяльності, культурною і спортивною метою.
Якщо заявника запрошено у консульство для отримання візи, він може, як і раніше, прийти до консульства без попередньої реєстрації, кожного буднього дня о 8:30.
З собою він повинен принести закордонний паспорт, з яким була подана заява, квитанцію про сплату візового збору, та документ про медичне страхування згідно зі встановленими умовами.
Інформуємо, що від 13.07.2020 р. у випадку, якщо заява була подана з метою економічної або освітньої діяльності, консульство також буде вимагати належним чином заповнене підтвердження від роботодавця / навчального закладу – без цього документу віза не буде вклеєна; цей документ достатньо буде надати у формі скан-копії (оригінал не вимагатиметься). Це саме буде стосуватися також і перенесення дійсної візової відмітки до нового закордонного паспорта, якщо відповідний дозвіл був виданий з метою економічної або освітньої діяльності.
Віза буде видана заявнику у другій половині того ж дня.
У понеділок, 06.07.2020 р., консульство буде ще зачиненим, від вівторка 07.07. до п’ятниці 10.07.2020 р. консульство буде лише вклеювати довгострокові візи та дозволи на проживання, тобто не буде приймати донесення документів, яких бракує до заяв, як і нові заяви на довгострокові візи і дозволи на проживання, не надаватиме інформації на вікнах, не буде здійснювати легалізацію чи іншу консульську діяльність.
Детальну інформацію, включаючи зразок згаданого підтвердження від роботодавця / навчального закладу, можна знайти на веб-сайті консульства –
ВСІ СТАТТІ
Разработка сайтов: Разработка сайтов