Блог

Правила в’їзду для новоприбулих іноземців до Чеської Республіки

16.06.2020
Правила в’їзду для новоприбулих іноземців до Чеської Республіки
.
Звертаємо Вашу увагу на досі чинні обмеження щодо в’їзду до Чеської Республіки іноземців, які мають довгострокові візи та дозволи на довгострокове або постійне проживання. Тому, у будь-якому випадку перед від’їздом перевірте чинні правила в’їзду для іноземців на день Вашого запланованого прибуття на веб-сторінці Міністерства внутрішніх справ ЧР. https://www.mvcr.cz/clanek/coronavirus-informace-mv.aspx
1) Іноземці, які мають дозвіл на тимчасове перебування більше 90 днів (довгострокову візу або дозвіл на довгострокове проживання) або дозвіл на постійне проживання, дійсне станом на 12 березня 2020 року (і досі), які до цього, до 12 березня 2020 року, дійсно на території Чеської Республіки перебували, можуть прибути на територію ЧР незалежно від мети дозволеного перебування відповідно до точно визначених умов.
2) На основі Захисних заходів Міністерства охорони здоров’я Чеської Республіки № MZDR 20599/2020-8/MIN/KAN від 15 червня 2020 року вступають в силу наступні правила для в’їзду новоприбулих іноземців, яким була видана віза після поновлення візової діяльності консульства. Якщо у Вас є якісь питання щодо цих правил, будь ласка, зв’яжіться з cestovani.covid19@mvcr.cz.
ВСІ СТАТТІ
Разработка сайтов: Разработка сайтов