Блог

Нові правила вїзду на територію Чеської Республіки

29.09.2020
Повідомляємо про нові обов’язки до та після прибуття до Чеської Республіки. Йдеться про обов’язок заздалегідь повідомляти про поїздку до ЧР і згодом протягом 5 днів після прибуття пройти тест RT-PCR.
Усі особи (включаючи громадян ЧР), за винятком окремих категорій (працівники міжнародних транспортних перевезень, громадяни ЄС та іноземці з постійним або довгостроковим проживанням в ЄС, які транзитом проїжджають через Чехію менше ніж за 12 годин, дипломати та службовці міжнародних організацій, зареєстровані в МЗС при перебуванні на території ЧР до 14 днів, та діти віком до 5 років), які протягом останніх 14 днів перебували більше ніж 12 годин на території країн, які не входять до списку країн із низьким ризиком зараження COVID-19, відтепер зобов’язані:
1) перед в’їздом на територію ЧР повідомити про цей факт відповідну крайську гігієнічну станцію, заповнивши електронну Форму прибуття – див. www.prijezdovyformular.cz (сайт чеською та англійською мовами);
2) після заповнення цієї електронної форми прибуття подорожуючий отримає e-mailове підтвердження, яке слід надати при прикордонному контролі або перевірці місця проживання; та
3) невідкладно (однак не пізніше ніж протягом 5 днів з моменту в’їзду на територію ЧР) пройти за свій рахунок RT-PCR тест на території ЧР.
Громадяни ЄС та громадяни третіх країн, які мають дозвіл на довгострокове або постійне проживання в одній із країн-членів ЄС, відтепер можуть за свій рахунок пройти RT-PCR тест в іншій країні-члені ЄС перед прибуттям на територію ЧР. Цим вони можуть замінити зобов’язання пройти тест RT-PCR після прибуття до ЧР. Тест не повинен бути старшим, ніж 72 години, при його пред’явленні на території ЧР.
Також скасовується попередній обов’язок проходити другий RT-PCR тест після прибуття до ЧР.
ВСІ СТАТТІ
Разработка сайтов: Разработка сайтов