Наша команда

Ми віримо в майбутнє без кордонів, де кожна людина може знайти своє щасливе місце на Землі, обмежена лише власними навичками та здібностями. Саме тому, ми спрямовуємо наші зусилля на забезпечення високого рівня обслуговування з мінімальним рівнем витрат, щоб кожен бажаючий мав змогу змінити своє життя, знайшовши працю  за кордоном. Наш 10-річний досвід у сфері працевлаштування, співпраця з мережею промислових компаній  та  адміністративними державними установами  Чеської Республіки (Біржі праці та Міністерства Праці), допомагає нам забезпечити якнайкраще та найшвидше працевлаштувати українців на роботу в Чеській Республіці.

Наша команда
Засновники компанії
TopPeople Team
Міхаела Махарік
Керуючий партнер
Громадянка Чехії, рідна чеська, вільно володіє англійською, а також на комунікативному рівні спілкується німецькою, французькою та російською мовами. Одна з найкращих фахівців у сфері рекрутингу в Чехії. У 2008 році створила власну компанію Top People, котра успішно працевлаштовує директорів компаній та менеджерів різних ланок ось уже десять років. Окрім того, активно очолювала та успішно завершила понад 700 проектів у галузі працевлаштування в Чехії, Словаччині та Польщі протягом усієї своєї кар'єри. Міхаела – це перша особа, до якої звертаються керівники та власники більш ніж 200 індустріальних компаній Чехії, коли їм потрібні працівники.
TopPeople Team
Маркус Цюпек
Керуючий партнер
Громадянин Німеччини, рідна німецька, вільно володіє англійською та польською мовами, а також чеською та російською мовами на комунікативному рівні. У Маркуса 20 років досвіду роботи у міжнародних компаніях в Чехії, Німеччині, Японії, Польщі та Україні. Працюючи на посадах керуючого директора, керівника заводу, менеджера з питань закупівель та менеджера Кайзен, Маркус отримав суттєві знання та неоціненний досвід про те, які люди потрібні компаніям та як їх інтегрувати. Чудовий комунікатор з досвідом ведення успішних переговорів, він вміє знайти спільну мову та підхід до кожного співрозмовника.
Команда в Україні
TopPeople Team
Лілія Турска-Кмєць
TopPeople Team
Роксолана Пруц
TopPeople Team
Марія Гнатковська
TopPeople Team
Ярослав Сапсай
TopPeople Team
Софія Глухенька
TopPeople Team
Андрій Лозовий
TopPeople Team
Марія Войтович
TopPeople Team
Андрій Бродський
Команда в Чехії
TopPeople Team
Анатолій Сакалош
TopPeople Team
Павло Бєліков
TopPeople Team
Владислав Коренько

Ви готові змінити своє життя зараз?