Наша команда

Ми віримо в майбутнє без кордонів, де кожна людина може знайти своє щасливе місце на Землі, обмежена лише власними навичками та здібностями. Саме тому, ми спрямовуємо наші зусилля на забезпечення високого рівня обслуговування з мінімальним рівнем витрат, щоб кожен бажаючий мав змогу змінити своє життя, знайшовши працю  за кордоном. Наш 10-річний досвід у сфері працевлаштування, співпраця з мережею промислових компаній  та  адміністративними державними установами  Чеської Республіки (Біржа праці та Міністерство Внутрішньої Політики Чехії), допомагає нам забезпечити якнайкраще та найшвидше працевлаштувати українців на роботу в Чеській Республіці.

Наша команда
Засновники компанії
TopPeople Team
Міхаела Махарік
Керуючий партнер
Громадянка Чехії, рідна чеська, вільно володіє англійською, а також на комунікативному рівні спілкується німецькою, французькою та російською мовами. Одна з найкращих фахівців у сфері рекрутингу в Чехії. У 2008 році створила власну компанію Top People, котра успішно працевлаштовує директорів компаній та менеджерів різних ланок ось уже десять років. Окрім того, активно очолювала та успішно завершила понад 700 проектів у галузі працевлаштування в Чехії, Словаччині та Польщі протягом усієї своєї кар'єри. Міхаела – це перша особа, до якої звертаються керівники та власники більш ніж 200 індустріальних компаній Чехії, коли їм потрібні працівники.
TopPeople Team
Маркус Цюпек
Керуючий партнер
Громадянин Німеччини, рідна німецька, вільно володіє англійською та польською мовами, а також чеською та російською мовами на комунікативному рівні. У Маркуса 20 років досвіду роботи у міжнародних компаніях в Чехії, Німеччині, Японії, Польщі та Україні. Працюючи на посадах керуючого директора, керівника заводу, менеджера з питань закупівель та менеджера Кайзен, Маркус отримав суттєві знання та неоціненний досвід про те, які люди потрібні компаніям та як їх інтегрувати. Чудовий комунікатор з досвідом ведення успішних переговорів, він вміє знайти спільну мову та підхід до кожного співрозмовника.
Команда в Чехії
TopPeople Team
Ніколай Боруцький
Менеджер Проекту
TopPeople Team
Олег Слободян
Консультант
TopPeople Team
Сергій Бунін
Консультант
Команда в Україні
TopPeople Team
Андрій Бродський
Consultant
TopPeople Team
Вероніка Тимергазіна
Consultant
TopPeople Team
Христина Цимбрила
Consultant
TopPeople Team
Вікторія Максимів
Consultant
TopPeople Team
Тетяна Калічак
Consultant

Ви готові змінити своє життя сьогоді?

Разработка сайтов: Разработка сайтов