Блог

Короновірусна карта

05.02.2021

З п’ятниці, 5 лютого, вступить в силу нова карта подорожей. В умовах коронавірусної хвороби запроваджується темно-червона група країн дуже високого ризику.
ВИСОКИЙ РИЗИК: У разі поїздок з червоних країн, люди зобов’язані подати антигенний або ПЛР тест не старше ніж за 48 години до в’їзду в Чехію. У випадку з червоними країнами, особа повинна протягом п’яти днів пройти другий ПЛР тест, проведений в Чехії. Потрібна самоізоляція до отримання другого негативного тесту. При плануванні поїздки також необхідно заповнити електронну форму подорожуючого, яка буде переглянута разом з тестом при в’їзді.
Також обов’язок носити маску всюди за межами дому через 10 днів після приїзду. Червоні країни включають: Королівство Бельгія, Болгарія, Республіка Хорватія, Королівство Данія, Французька Республіка, Італійська Республіка, Кіпр, Князівство Ліхтенштейн, Велике князівство Люксембург, Республіка Мальта, Нідерланди, Республіка Польща, Республіка Австрія, Республіка Республіка Республіка Румунія, Федеративна Республіка Німеччина, Шведське Королівство, Швейцарська Конфедерація та Азори (Португальська Республіка), Мадейра (Португальська Республіка), Канарські острови (Королівство Іспанія).
ДУЖЕ ВИСОКИЙ РИЗИК: Найсуворіші епідеміологічні заходи будуть застосовані для подорожей з темно-червоних країн. Україна в списку темно-червоної групи як країна, з дуже високим ризиком.
Це означає обов’язкове подання першого ПЛР-тесту не старше ніж за 48 години до в’їзду в Чехію, а потім другого ПЛР-тесту, проведеного в Чехії в межах п’яти днів після прибуття.
Потрібна самоізоляція до отримання другого негативного ПЛР тесту.
Також обов’язок носити респіратор FFP2 всюди за межами дому протягом 10 днів після прибуття. Під час мандрівок також є обов’язок заповнити електронну форму, яку перевірятимуть разом з тестом на в’їзді до ЧР. Країни темно-червоного кольору включають всі держави-члени ЄС та треті країни, які не вказані в зеленій, помаранчевій або червоній
Деталі:
https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-zemi-podle-miry…/…
https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-zemi-podle-miry…/…

ВСІ СТАТТІ
Разработка сайтов: Разработка сайтов