Блог

Інформація про в’їзд іноземців на територію України:

01.07.2020
Інформація про в’їзд іноземців на територію України:
Кожен іноземець під час в’їзду в Україну повинен надати документ про медичне страхування подорожі, що також покриває можливі витрати на лікування, пов’язані з COVID-19 та розміщення в карантинному закладі (інакше йому не дозволять в’їхати в Україну), який буде дійсним протягом усього запланованого перебування в Україні. Ця страхівка повинна бути оформлена або страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини зі страховою компанією – партнером на території України (асистанс).
Країни були поділені на ті, що належать до червоної та зеленої зон (ЧР зараз перебуває у зеленій зоні).
Якщо іноземець прибув із країни так званої зеленої зони або пробув у ній останні 14 днів, він буде допущений до України без необхідності проходити обов’язкову медичну обсервацію / самоізоляцію.
Якщо іноземець приїжджає з країни так званої червоної зони або перебував у ній протягом останніх 14 днів, у нього є два варіанти:
1) або пройти 14 днів обсервації / самоізоляції, що можна зробити фізично у стаціонарах закладів охорони здоров’я, визначених місцевими органами влади, або за обраною адресою за допомогою мобільного додатку “Дій вдома”;
2) або після в’їзду в Україну пройти тест на ПЛР та завершити самоізоляцію після отримання його негативного результату.
Оцінюючи необхідність проходження медичної обсервації / самоізоляції, враховується як громадянство іноземця, так і його остання країна проживання. Якщо іноземець є громадянином країни з “червоної зони”, але надасть документальне підтвердження, що протягом останніх 14 дів він перебував у країні “зеленої зони”, на нього не буде покладено обов’язок обсервації / самоізоляції.
ВСІ СТАТТІ
Разработка сайтов: Разработка сайтов