Хто ми?

Ми чеська консалтингова група, котра спеціалізується на пошуку менеджерів, спеціалістів та працівників для великих міжнародних корпорацій, заводи та фабрики, яких розташовані на території Чеської республіки.

Завдяки нашому більш ніж десятирічному досвіду на ринку працевлаштування та унікальним підходом до клієнта, ми можемо запропонувати вам великий вибір вакансій у найпрестижніших міжнародних корпораціях. Наші консультанти, координатори та перекладачі в Чехії та Україні допоможуть вам на кожному етапі вашого працевлаштування на довгий термін.

Ми пропонуємо вам лише легальне працевлаштування по робочій чеській шенгенській візі та Робочій Карті. Ми надаємо вам контракт безпосередньо з чеським працедавцем. Ми не працюємо як агенція, не забираємо частину вашої зарплати. Таким чином, ви маєте можливість працювати та отримувати зарплату на рівні чеських громадян, а також відповідні бонуси, оплачувані відпустки та додаткові пільги від чеських працедавців.

Чому люди обирають нас?

1

Безкоштовні послуги

Наші послуги довготривалого працевлаштування по Робочій Карті в Чехії абсолютно безкоштовні. Чому? Тому що, ми напряму співпрацюємо з чеськими компаніями, котрі шукають мотивованих людей, позитивно налаштованих до роботи, і вони повністю оплачують наші послуги.

2

Лідер на ринку

Наша компанія – лідер у виготовленні Робочих Карт в Чехію. Завдяки нашим зусиллям більше ніж 5000 українців отримали Робочу Карту та ще близько 1000 в процесі її отримання. Ми надаємо повний пакет документів для подачі Робочу Карту та консультуємо щодо успішної подачі документів та вдалого інтерв’ю в Консульстві Чехії у Львові.

3

Команда

Завдяки професійним командам консультантів, координаторів та перекладачів в Україні та Чехії, ми маємо можливість надавати вам послуги на кожному етапі вашого працевлаштування – від заповнення попередньої анкети в Україні до початку роботи за контрактом в Чехії.

4

Вибір вакансій

У нас ви можете знайти великий вибір вакансій для чоловіків, жінок та сімейних пар на найпрестижніших та найбільших виробництвах Чехії. Наші консультанти допоможуть вам підібрати вакансію відповідно до ваших вмінь та побажань.

Ви готові змінити своє життя сьогоді?

Разработка сайтов: Разработка сайтов