FAQ

Відповіді на питання ви можете знайти тут

Згідно Чеського законодавства через пів року ви можете брати офіційну відпустку (тривалість залежить від умов заводу)

Ви можете брати улюбленця при умові що ви будете знімати житло самостійно та маєте всі необхідні документи.

Всі оплати здійснюються в Україні у візових центрах.

Чи забезпечують на заводі формою і взуттям?

В основному всі заводи забезпечують. Якщо є потреба в додатковому одязі, це буде вказано в описі вакансії.

З вибору актуальної вакансії на нашому веб-сайті – подаєте онлайн-заявку, і після цього з вами зв’язується наш менеджер.

Ні, переклади здійснюються лише через перекладацьку агенцію у Львові, яка здійснює переклад згідно всіх необхідних вимог.

Ні, індивідуальні виїзди заборонені. Виїзди лише групові лише зі згоди заводу.

Проходження медогляду в Україні – обов’язкова вимога заводу, перед вашим виїздом вони висилаються вашому роботодавцю. По приїзду в Чехію ви додатково можете проходити медогляд.

Ні, не можете, вам необхідний результат тесту у паперовому або електронному вигляді до перетину кордону.

На кожному з етапів процедури підготовки документів з вами контактує працівник, відповідальний за окремий сегмент роботи.

Ця інформація використовується для заповнення анкети, яка є вимогою Консульства.

1. Страховий поліс із перекладом на чеську мову та її копію

2. Оригінал квитанції про оплату консульського та сервісного зборів

3. Підтвердження від роботодавця (Covid, яке ми надсилаємо вам перед вклейкою візи)

Обов’язковою є печатка лікаря, печатка медичного закладу не вимагається.

Обов’язковою є печатка лікаря, печатка медичного закладу не вимагається.

Ні, Консульство кожну справу розглядає індивідуально.

Медогляд можна проходити як в приватному, так і в держаному медичному закладі, проте він має бути заповненим лікарем із печаткою та підписом лікаря.

Ні, не може, оплата здійснюється особисто або одним із подружжя при наявності оригіналів діючих закордонних паспортів та свідоцтва про одруження.

Оплата може здійснюватись в будь якому банку/онлайн-банкінгу/терміналі за реквізитами компанії.

Згідно Чеського законодавства через 6 місяців після отримання карти ви маєте право змінити роботодавця за попередньою згодою вашого теперішнього роботодавця.

Розгляд карти від моменту подання може тривати від 60 до 120 днів. На рішення Консульства ми не впливаємо

Для початку Вам потрібно оплатити сервісний збір у розмірі 400грн у відділенні банку Idea Bank або Kredo Bank і обрати місто в якому будете подавати документи. Протягом 3 днів до вас зателефонує представник візового центру і повідомить дату подачі.

Ми наполегливо рекомендуємо вам мати з собою 150-200 євро і чеські крони при виїзді з України (принаймні 1000 чеських крон), також не буде зайвою мати банківську карту.

У разі, якщо ви перебуваєте у Чехії по візі типу С (робоча віза на 90 днів) і отримуєте смс інформування з Генерального Консульства ЧР про готовність  вашої карти, Вам не потрібно повертатись до Львова для вклейки візи. Зверніться у відділ кадрів або до вашого координатора/перекладача на заводі. Він вам допоможе пройти реєстрацію у поліції, здати біометричні дані та, орієнтовно, через  тижні ви отримаєте Робочу Карту

Ви отримали смс-сповіщення з Генерального Консульства ЧР що Вашу заявку по робочій карті погоджено. Для виїзду у Чехію Генеральне Консульства ЧР у м. Львів видасть Вам DVR візу. Вклейка візи відбувається з 8:30 по 10:00, отримати її ви зможете у будь який робочий день не чекаючи дати вказаної у смс.

Якщо ви подорожуєте до Чехії, ваш ПЛР тест повинен бути англійською або чеською мовою зданий протягом 72годин до прибуття. Також, після проходження 5-ти денного карантину ви будете повторно здавати ПЛР тест у Чехї.

Заповнити заявку ви можете безпосередньо на сайті на конкретну вакансію або відправити запит на нашу електронну  адресу lviv@top-people.cz. Тоді наш консультант зв’яжеться з вами і розповість про вакансію, яка вас зацікавила або запропонує інші актуальні вакансії відповідно до ваших вмінь та побажань.

Перед тим, як розпочати  оформлення документів на вакансію, наш консультант попросить вас заповнити анкету для працевлаштування, в якій ви вкажете дані вашого паспорту, ваші контактні дані та розширений опис досвіду роботи. Вам потрібно буде надіслати консультанту скан-копію вашого закордонного паспорту.

Процес оформлення усіх необхідних документів на шенгенську робочу візу займає близько 6 тижнів.

Адміністративні витрати на чеську робочу візу та дворічну робочу карту – 1500 грн, який включає увесь консультаційний супровід впродовж усієї процедури.

Для офіційного та легального коротко-термінового (до 90 днів) працевлаштування в Чехії вам потрібна шенгенська робоча віза, відкрита Консульством Чехії в Україні. Відповідна віза відкривається на основі Дозволу на працевлаштування та видається на термін дії виданого Дозволу на працевлаштування в Чеській Республіці.

Наша компанія надасть вам повний пакет документів для відкриття коротко-строкової чеської робочої візи та Робочої Карти. Проте, існують додаткові документи, які вам потрібно оформити самостійно під час процесу працевлаштування з компанією Топ Піпл, а саме:

  • медичні документи, зразок, яких вам надасть ваш особистий консультант. Також оформити чеський переклад ваших медичних документів;
  • довідку про несудимість, яку ви можете замовити у відділеннях Міністерства Внутрішніх Справ України по Україні. Термін виготовлення довідки від 10 до 30 днів. Також оформити чеський переклад довідки, який повинен бути нотаріально завірений;
  • диплом, або посвідчення з нотаріально засвідченим перекладом на чеську мову, якщо ваша посада в Чехії є кваліфікованою, тобто вимагає підтвердження про закінчену профільну освіту (наприклад: зварювальники, швачки, електрики).

 

 

Довготривале працевлаштування в Чехії передбачає Трудова Карта. Це дозвіл на роботу та проживання, який видається іноземцям, які не є громадянами Європейського Союзу. Трудова Карта видається на термін дії трудового договору, але не довше, ніж на 2 роки.Термін дії Карти можна продовжити.

Ви готові змінити своє життя сьогоді?

Разработка сайтов: Разработка сайтов