Блог

Часткове поновлення візової діяльності консульства

25.05.2020
Від 22 травня 2020 року консульство в обмеженому обсязі поновлює свою візову діяльність.
Основні правила:
Перед консульством потрібно строго дотримуватися всіх чинних протиепідемічних заходів, включаючи дотримання двометрової відстані, та керуватися вказівками Національної гвардії.
До приміщення консульства буде впущено лише тих осіб, які заздалегідь зареєструвались (умови та спосіб реєстрації – див. нижче).
Перед входом до консульства всім доведеться пройти вимірювання температури – якщо вона вище 37° C, або якщо особа має симптоми захворювання, вона не буде впущена до консульства.
При вході та протягом усього перебування в залі очікування консульства кожен зобов’язаний носити захисну маску, що закриває ніс та рот.
При вході кожен зобов’язаний здійснити дезінфекцію рук, засоби будуть розташовані поруч із входом у зал очікування.
Візову заяву, її складові чи будь-який інший документ не можна подавати у пластиковому файлі (не стосується заламінованих документів).
Зверніть увагу:
На даний час невідомо, коли буде подальше розширення візової діяльності, і коли, наприклад, розпочнеться прийом заяв з іншою метою, ніж перелічені нижче типи перебування. Тому не потрібно про це запитувати. Слідкуйте за веб-сайтом консульства, де без затримок публікується вся актуальна інформація. Дякуємо за розуміння.
📢 Від п’ятниці, 22.05.2020 року, консульство в обмеженому обсязі поновлює свою візову діяльність. Прийом заяв та видача віз будуть проводитися строго на підставі реєстрації на конкретну дату та час. Без попереднього запису не можна буде заходити у приміщення консульства – така міра необхідна для запобігання будь-яким непідконтрольним скупченням осіб перед будівлею консульства, що могло б стати епідеміологічним ризиком. Віримо, що Ви сприймете ці заходи з розумінням, тому що це в інтересі нас усіх, як працівників консульства, так і самих заявників.
На даний час невідомо, коли буде наступне розширення візової діяльності і коли, наприклад, почнеться прийом заяв на більшу кількість типів дозволів на перебування у ЧР. Тому не потрібно про це запитувати. Слідкуйте за веб-сайтом консульства, де без затримки публікується вся актуальна інформація. Дякуємо.
У статті, яка додається, Ви знайдете детальну інформацію.
ВСІ СТАТТІ
Разработка сайтов: Разработка сайтов