Блог

Важлива інформація щодо перетину кордону

23.04.2020
 Скасування обмежень на поїздки – інформація про поїздки за кордон у зв’язку з поширенням коронавірусу по всьому світу.
.
Скасування всезагальної заборони на вільне пересування по території ЧР, можливість виїзду та інші заходи, що діють від 27.04.2020 р. у ЧР. Посилання на інформацію про ситуацію в Україні, у тому числі щодо в’їзду, транзиту і повернення, який на даний момент можливий лише наземним шляхом через Угорщину та Австрію.
.
❗️Заборона на в’їзд на територію Чехії поширюється на всіх іноземців, які НЕ мають тимчасового перебування більше 90 днів або постійного місця проживання в Чехії.❗️
Це означає, що особи, які мають річні або дворічні робочі карти, посвідку на проживання або інші документи, що підтверджують громадянство Європейського Союзу з тимчасовим або постійним місцем проживання на території Чехії.
( Деталі за посиланням на сайт ГК ЧК https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/vyhlaseni_nouzoveho_stavu.html)
.
❗️ВАЖЛИВО❗️
Інформуємо, що Угорщина змінила умови транзиту через свою територію при поверненні до ЧР.
🇺🇦 ➡️ 🇭🇺 ➡️ 🇦🇹 ➡️ 🇨🇿
.
Як і раніше, виїхати з України можна тільки через прикордонний пункт пропуску “Чоп-Захонь”.
.
❗️ Відтепер через Угорщину можна проїхати транзитом лише від 10:00 до 22:00, при цьому щонайпізніше до 22:00 Ви повинні виїхати з Угорщини. Транзит дозволений лише легковим автомобілем або мікроавтобусом максимальною місткістю 9 осіб (транзит дозволений лише тим транспортним засобом, на якому пасажири перетинали прикордонний пункт пропуску). На кордоні необхідно пройти тест на наявність COVID-19 і не виявляти ознак захворювання.
❗️ Тобто під час планування подорожі ви ОБОВ’ЯЗКОВО пройти тести ПЛР та на COVID-19 АБО мати (та пред’явити) на кордоні документ, що підтверджує що ви будете ОБОВ’ЯЗКОВО проходити тимчасову обсервацію (14 днів) в карантинному місці (довідка про місце обсервації повинна бути на руках).
.
Вся актуальна інформація доступна на веб-сайті консульства в чеській та українській версіях – https://www.mzv.cz/lvov/uk/x2004_02_03/x2016_05_18/od_16_brezna_2020_plati_zakaz_vstupu_1.html?fbclid=IwAR0OOW2ceFkdgTxtqvYNlR_dKUbKQfKr8pwcGmzd7H7GnqvZW3aHwyAr7Pk
.
❗️ВАЖЛИВО❗️
.
Обов’язок заздалегідь повідомляти про повернення до ЧР
.
Починаючи з 7 квітня 2020 року від 00:00 на період дії надзвичайного стану Уряд ЧР зобов’язав усіх осіб, які репатріюються до ЧР, заздалегідь повідомити про дату та спосіб від’їзду назад до ЧР, дипломатичне представництво ЧР у країні, з якої вони виїжджають. Обов’язок щодо повідомлення стосується дипломатичного представництва у тій країні, з якої особа починає дорогу назад до ЧР, а не у транзитній країні, і стосується репатріацій, тобто виїздів до ЧР під час дії карантинних заходів у зв’язку з поїздками з-за кордону.
Цей обов’язок поширюється як на громадян ЧР, так і на членів їхніх сімей, а також на іноземців, які мають дозвіл на проживання у ЧР.
Повідомлення здійснюється заповненням онлайн-формуляру (можливо як чеською мовою так і англійською)
.
Слідкуйте за подальшими оновленнями інформації.
Будьте здорові! Бережіть себе та своїх рідних.
ВСІ СТАТТІ
Разработка сайтов: Разработка сайтов