Блог

Закриття консульства та його візових центрів у зв’язку з епідемією коронавірусу

13.03.2020

Усі візові процедури припиняються до подальшого повідомлення.

У зв’язку з оголошенням надзвичайного стану на території Чеської Республіки (статті 5 та 6 Конституційного закону №110/1998 Зб., “Про безпеку Чеської Республіки”) Уряд Чеської Республіки прийняв рішення з набуттям чинності від 14 березня 2020 р., що у всіх дипломатичних представництвах Чеської Республіки:

  • призупиняється прийом заяв на отримання шенгенських віз, довгострокових віз та дозволів на довгострокове та постійне проживання;
  • призупиняється процедура розгляду заяв на отримання шенгенських віз.

На практиці це означає, що з понеділка 16 березня 2020 р. Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові та Києві та його візові центри у Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі будуть зачинені для всіх заявників до подальшого повідомлення. Також консульство не буде видавати візи тим, чиї заяви у минулому отримали позитивне рішення. Ці заходи застосовуються також до заяв членів родини громадян ЄС.

Консульство продовжить надавати послуги, що не стосуються віз. Це означає, що воно буде відчинене для громадськості у стандартний робочий час для виконання інших, ніж візових, операцій, таких як легалізація, оформлення чеських закордонних паспортів та інших документів, для допомоги чеським громадянам при потребі тощо.

Наполегливо рекомендуємо слідкувати за веб-сайтом консульства, оскільки на ньому буде розміщуватися вся актуальна інформація.

З вищевказаного випливає, що дійсність всієї візової інформації на веб-сайті консульства призупиняється на період надзвичайного стану.

ВСІ СТАТТІ
Разработка сайтов: Разработка сайтов